داستان من

 

رضا غفارزادهمن رضا غفارزاده و متولد سال ۱۳۵۱ هستم. تحصیلاتم مهندسی است. سال ها در پروژه های عمرانی مختلف کار کردم و کم کم حوزه های کاری ام به تولید و بازرگانی هم کشیده شد. مجبور شدم با مسائل بازاریابی، مدیریت و ارتباطات هم آشنا شوم. تجربه کار در شرکت های مختلف داخلی و خارجی را پیدا کردم و حتی در زمینه هایی خارج از حوزه مهندسی هم تجربه کسب کردم. همان طور که در دانشگاه یاد گرفته بودم، هر مشکلی که در زندگی و کار با آن برخورد می کردم، مساله ای بود که باید حل می شد. برای حل این مشکلات پیش رو و غلبه بر آنها، دوره های آموزشی زیادی را گذراندم.  با طی تمام این مسیر ها، کم کم متوجه شدم که یک سری مهارت ها هست که هر کسی به آن ها نیاز دارد، اما نه در مدرسه و دانشگاه تدریس می شود و نه به طور مشخص آن ها را آموزش می بینیم. مهارت هایی که واقعا در زندگی نیاز داریم.

تا مدت ها برای خودم مطالعه و تحقیق می کردم. در کلاس های آموزشی شرکت می کردم و بسیاری از نکته ها برایم جذاب و راهگشا بود. موضوعاتی که بدیهی به نظر می رسند، اما کاملا تغییر دهنده و متحول کننده هستند. نگرشی کاملا جدید به زندگی، وقت، شغل و همه عرصه های آن پیدا کردم. بطور اتفاقی متوجه شدم که آن چه من طی این سالهای طولانی یاد گرفته ام، می تواند برای دیگران هم مفید باشد. نیاز نیست آن ها خیلی از راه ها را بروند و خیلی از موارد را شخصا تجربه کنند تا بهترین شیوه را پیدا کنند. بنابراین تصمیم گرفتم چیزهایی را که یاد گرفته ام، صادقانه در اختیار دیگران قرار دهم. مطمئن هستم که برای خیلی ها مفید خواهد بود. 

اگر دوست دارم در جامعه ای زندگی کنم که روز به روز بهتر شود، باید اول خودم تغییر کنم و بعد کمک کنم تا دیگران هم اگر دوست داشتند، در این تغییر سهیم باشند.

از شما متشکرم.  

تمامی حقوق برای رضا غفارزاده محفوظ است | پشتیبانی سایت توسط افشین زندی